Πρόκειται να γίνει συνάντηση, όλων των συμφοιτητών που εγγράφηκαν στο τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Πανεπιστήμιου Πάτρας την Ακαδημαϊκή χρονιά 1979, με οποιοδήποτε τρόπο (εισαγωγή με εξετάσεις, μεταγραφή από άλλο ίδρυμα κλπ).
Η συνάντηση έχει οριστεί για το Σάββατο 17 Ιουνίου 2023.

Θα περιλαμβάνει στις 11:00 ξενάγηση στους χώρους των Εργαστηρίων του Τμήματος από τον καθηγητή κ. Θανάση Τριανταφύλλου και δείπνο στις 20:30 στο roof garden του Ξενοδοχείου Astir (Όθωνος Αμαλίας και Αράτου).

Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μήνυμα στο e-mail: pbousias123@gmail.com

Η συνάντηση έχει οριστεί για το Σάββατο 17 Ιουνίου 2023.

Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μήνυμα στο e-mail: pbousias123@gmail.com